Josif Pančić

Догодило се на данашњи дан

Најважнији догађаји из области књижевности, историје, културе, уметности, науке

 

Догађаје изабрали, разврстали и уредили ученици шестих, седмих и осмих разреда
уз помоћ наставнице српског језика Слађане Тодоровић.

Техничка подршка: Марјана Младеновић и Петар Алексић, наставници информатике и рачунарства.

 

* Кликом на жељени датум можете да прочитате шта се догодило тог дана

 

               
  Пон Уто Сре Чет Пет Суб Нед
    1 2 3 4 5 6
  7 8 9 10 11 12 13
  14 15 16 17 18 19 20
  21 22 23 24 25 26 27
  28 29 30        

 

 

               
  Пон Уто Сре Чет Пет Суб Нед
        1 2 3 4
  5 6 7 8 9 10 11
  12 13 14 15 16 17 18
  19 20 21 22 23 24 25
  26 27 28  29 30 31  

 

 

               
  Пон Уто Сре Чет Пет Суб Нед
            1 2
  3 4 5 6 7 8 9
  10 11 12 13 14 15 16
  17 18 19 20 21 22 23
  24 25 26 27 28 29 30

 

 

               
  Пон Уто Сре Чет Пет Суб Нед
  1 2 3 4 5 6 7
  8 9 10 11 12 13 14
  15 16 17 18 19 20 21
  22 23 24 25 26 27 28
  29 30 31        

 

 

               
  Пон Уто Сре Чет Пет Суб Нед
        1 2 3 4
  5 6 7 8 9 10 11
  12 13 14 15 16 17 18
  19 20 21 22 23 24 25
  26 27 28 29
30 31

 

 

               
  Пон Уто Сре Чет Пет Суб Нед
              1
  2 3 4 5 6 7 8
  9 10 11 12 13 14 15
  16 17 18 19 20 21 22
  23 24 25 26 27 28

 

Успеси наших ђака

 

ПАВЛЕ КОВАЧЕВИЋ, III-2

На такмичењу из математике "МИСЛИША 2014"
узраст 3.разред у конкуренцији од 1466 учесника
освојио ПРВУ НАГРАДУ са 100 поена.
Исту награду има још 17 ученика из целе Србије.

 

 ПАВЛЕ ЈОСИПОВИЋ, II-4

ЗЛАТНА МЕДАЉА - Међународно такмичење у Лесковцу, пливање, 2013.год.
ЗЛАТНА МЕДАЉА - "Мала београдска лига" у Београду, пливање-прсно, март 2014.год.
СРЕБРНА МЕДАЉА - "Мала београдска лига" у Београду, пливање, 2013.год.
БРОНЗАНА МЕДАЉА - "Мала београдска лига" у Београду, пливање-делфин, март 2014.год.

ТЕОДОРА ЖИВКОВИЋ, II-5

ЗЛАТНА МЕДАЉА - Такмичење групних вежби, ритмичка гимнастика, новембар 2013.год.
ЗЛАТНА МЕДАЉА - "8.мартовски куп", Младеновац, ритмичка гимнастика, март 2014.год.

 

МАРКО БУРУШИЋ, III-5

СПОРТСКА ГИМНАСТИКА

ЗЛАТНА МЕДАЉА са екипом ОШ "Јосиф Панчић" - Првенство Србије, спортска гимнастика 2013.год.
ЗЛАТНА МЕДАЉА - Првенство Београда, спортска гимнастика
ПОБЕДНИЧКИ ПЕХАР И ЗЛАТНА МЕДАЉА -Трофеј Београда, спортска гимнастика
ПЕХАР И ЗЛАТНА МЕДАЉА са екипом ГК "Диф" - Првенство Србије, спортска гимнастика

Укупно 18 медаља и 6 пехара

ТЕКВОНДО

БРОНЗАНА МЕДАЉА - Омега куп, теквондо (борбе - 33кг)
ЗЛАТНА МЕДАЉА - Првенство Београда, теквондо (борбе - 33кг)
ЗЛАТНА МЕДАЉА - Трофеј Београда, теквондо (борбе - 33кг)
ЗЛАТНА МЕДАЉА - Отворени куп Србије, теквондо (борбе - 33кг)
ЗЛАТНА МЕДАЉА - Отворено првенство у формама, појединачно, теквондо
БРОНЗАНА МЕДАЉА - Отворено првенство у формама, у пару, теквондо

Укупно 13 медаља и 3 пехара

 

БАРБАРА СЕКУЛИЋ, II-1

ЗЛАТНА МЕДАЉА - "8.мартовски куп", ритмичка гимнастика, март 2014.год.
ЗЛАТНА МЕДАЉА - Такмичење групних вежби Ц програма, ритмичка гимнастика
ЗЛАТНА МЕДАЉА - Трофеј Београда у групним вежбама, ритмичка гимнастика
ЗЛАТНА МЕДАЉА - II Међународни турнир у ритмичкој гимнастици - Трофеј Новог Сада 2013.год.
ЗЛАТНА МЕДАЉА - Такмичење у пливању слободним стилом у клубу Freestyle

 

ИВА МАРЈАНОВИЋ, II-5

СРЕБРНА МЕДАЉА - Рода куп, карате, јун 2013.год.
БРОНЗАНА МЕДАЉА - Трофеј Раковице, карате, октобар 2013.год.

 

ВЛАДИМИР ЈОВАНОВИЋ, III-3

ЗЛАТНА МЕДАЉА - такмичење у тенису, април 2013.год.

 
 

КОСТА СТАМЕНОВИЋ, II-3

ЗЛАТНА МЕДАЉА - Краулијада - групно такмичење
у пливању, 2013.год.

КАТАРИНА КОРАПОВСКИ, II-5

ЗЛАТНА МЕДАЉА - Трофеј Звездаре, карате
ЗЛАТНА МЕДАЉА - Куп Београда, карате

 
 

ДУШИЦА СТОЈНИЋ, II-1

СРЕБРНА МЕДАЉА - "Бели теден", скијање,
јануар 2014.год.

МАРКО СТОЈНИЋ, II-1

ЗЛАТНА МЕДАЉА - "Дечје спортске игре предшколаца града Београда", 2012.год.

 
 

НИКОЛА ДОКМАНОВИЋ, II-1

ЗЛАТНА МЕДАЉА - I Пливачки савез Београда
"Мала лига", пливање-делфин, март 2014.год.
ЗЛАТНА МЕДАЉА - I Пливачки савез Београда
"Мала лига", пливање-леђно, март 2014.год.
ЗЛАТНА МЕДАЉА - Првенство града у пливању 2013-14.год.
ЗЛАТНА МЕДАЉА - Градско такмичење у пливању, новембар 2013.год.
ЗЛАТНА МЕДАЉА - "Мала београдска лига", пливање, новембар 2013.год.

АНАСТАСИЈА ДЕЛИЋ, III-3

ЗЛАТНА МЕДАЉА - Међународно такмичење у ритмичкој гимнастици, мај 2013.год.
ЗЛАТНА МЕДАЉА - Куп Београда, такмичење групних вежби Ц програма, ритмичка гимнастика, новембар 2013.год.

 

АНДРЕЈ АПОСТОЛОСКИ, III-5

Тренира активно карате у клубу "Чукарички Рода". Носилац је црвеног појаса, учествовао је на многим такмичењима и остварио одличне резултате. У 2013.години је освојио ТИТУЛУ ДРЖАВНОГ ПРВАКА у ката тиму и ДРУГО МЕСТО у појединачној категорији.

 

СТЕФАН МЛАДЕНОВИЋ, II-1

СРЕБРНА МЕДАЉА - "Моје прво такмичење", пливачки клуб Freestyle, 2012.год.

 

ЛУКА СМИЉАНИЋ, II-1

СРЕБРНА МЕДАЉА - "Моје прво такмичење", пливачки клуб Freestyle, 2012.год.

ГАВРИЛО ЛУЧИЋ, IV-1

I НАГРАДА - 14. Отворено такмичење меморијал "Душан Протић", клавир, март 2014.год.
I НАГРАДА - 4. Отворено такмичење "Бинички", клавир, фебруар 2014.год.

 
 

МАРКО СТЕВАНЕТИЋ, VI-4

Првак Србије у каратеу за 2002.годиште у категоријама: апсолутно и плави појас (класа Б)
1.МЕСТО АПС - Куп Београда, октобар 2013.год.
1.МЕСТО АПС - Куп Србије, новембар 2013.год.
3.МЕСТО АПС - Татами Куп Будимпешта, април 2014.год.

АНДРЕЈ МИРКОВИЋ, VI-3

1.МЕСТО И ЗЛАТНА МЕДАЉА - Регионални центар за таленте Београд, предмет Информатика и рачунарство, мај 2014.год.
3.МЕСТО - најбоља мобилна апликација за Windows платформу, Универзитет Метрополитен, јун 2014.год.
1. НАГРАДА - такмичење из математике, Архимедес, јун 2014.год.

 

 

АЊА НЕДЕЉКОВИЋ, VIII-5

2.МЕСТО И СРЕБРНА МЕДАЉА - Регионални центар за таленте Београд, предмет Физика, мај 2014.год.
3.МЕСТО И БРОНЗАНА МЕДАЉА - Регионални центар за таленте Београд, предмет Енглески језик, мај 2013.год.

КОРАНА ЧИЧА ПОТКОЊАК, VIII-6

I-2 НАГРАДА - Меморијал "Душан Протић", харфа, 2014.год.
I НАГРАДА - Војвођански фестивал харфе, 2014.год.
I-3 НАГРАДА - Меморијал "Душан Протић", харфа, 2015.год.
I НАГРАДА - Војвођански фестивал харфе, 2015.год.

 

 

Реч петака

"Реч петака" је лист ученика петих разреда наше школе. Ученици сами пишу текстове, израђују слике и уређују лист. Часопис се израђује на часовима Информатике и рачунарства.

 

2018.година  
 
2017.година  
2016.година  
 
2015.година  
2014.година  
2013.година  
2012.година  

 

 

Видео и веб

Видео радови и монтажа

 

Видео клипови рађени су на часовима Информатике и рачунарства у одељењима седмих и осмих разреда.

 
 

Радове можете да погледате на YouTube каналу школе:

 

Марко Муњас, 7-2 Ђорђе Радуновић, 7-4 Лазар Лазић, 7-4
     
   
Петар Раденковић-Живковић
и Страхиња Станковић, 8-6
Андреј Мирковић
и Александар Пауновић, 7-3
 

 

 

Веб сајтови

 

 Веб сајтови рађени су на часовима Информатике и рачунарства у одељењима шестих, седмих и осмих разреда.

 

Андреј Мирковић, 6-3

 

Сара Јоцић и Теодора Лазовић, 8-2

 

Поткатегорије

Активности у боравку припремила Тања Цапудер, учитељица