Школска година 2020-21


 

 

Градско такмичење из математике

II место

Арсеније Недић 4-4
Велизар Ивановић 6-1

III место

Андреј Крсмановић 6-1
Јована Николић 7-1
Нина Нешовановић 7-3

Похвала

Вук Живановић 6-2
Алекса Буква 6-6

 

 

Градско такмичење из француског језика

III место

Ана Јончић 8-2
Ленка Пауновић 8-2

 

 

Градско такмичење из енглеског језика

III место

Марта Секулић 8-2
Милан Гоцић 8-3

 

 

Градско такмичење из физике

II место

Велизар Ивановић 6-1
Вук Живановић 6-2

III место

Андреј Крсмановић 6-1
Нађа Миливојевић 7-2
Огњен Радојчић 7-6
Ленка Пауновић 8-2

 

 

Општинско такмичење из математике

I место

Арсеније Нешић 4-4
Велизар Ивановић 6-1
Андреј Нешић 6-1
Алекса Васић 6-1
Андреј Крсмановић 6-1
Вук Живановић 6-2
Новак Пикеља 6-3
Алекса Буква 6-6
Јована Николић 7-1
Константин Симић 7-3
Милица Матовић 7-5

II место

Магдалена Оташевић 3-1
Јована Керкеш 3-3
Алекса Стојановић 4-3
Ива Плећаш 4-6
Андреа Брезић 7-3
Нина Нешовановић 7-3
Јања Марић 8-2

III место

Лука Ераковић 3-1
Ђорђе Јеленић 4-1
Стефан Николић 4-3
Петар Тошков 5-6
Лука Денић 7-4

Похвала

Катарина Миловановић 3-1
Андрија Лукач 3-1
Јулијана Лишанчић 3-6
Марко Матић 4-2
Вукан Селак 4-4
Лана Новаковић 5-4
Давид Мијатовић 5-4
Владимир Јовановић 5-4
Ксенија Ранђић 5-6
Алекса Павићевић 6-4
Вера Црноглавац 7-1
Марко Ескић 7-2
Исидора Милошевић 7-3
Лука Радојевић 8-3
Павле Узуновић 8-3
Андреа Богдановић 8-4

 

 

Оштинско такмичење из српског језика (организованог само за ученике осмог разреда)

III место

Ана Јончић 8-2
Ленка Пауновић 8-2
Јања Марић 8-2
Марта Секулић 8-4

 

 

Општинско такмичење из француског језика

II место

Јања Марић 8-2

III место

Ана Јончић 8-2
Ленка Пауновић 8-2

 

 

Општинско такмичење из енглеског језика

III место

Марта Секулић 8-2
Милан Гоцић 8-3

 

 

Општинско такмичење из физике

I место

Велизар Ивановић 6-1
Ђорђе Голубовић 6-1
Андреј Крсмановић 6-1
Нађа Миливојевић 7-2
Лука Денић 7-4

II место

Вук Живановић 6-2
Ања Токовић 6-6
Огњен Радојчић 7-6

III место

Душан Кукура 6-2
Ања Мараш 6-2
Софиа Видаковић 6-2
Алекса Павићевић 6-4
Ленка Пауновић 8-2

Похвала

Огњен Тодоровић 7-1
Константин Симић 7-3

 

Општинско такмичење из шаха

I место

Теодор Симић  2-1
Константин Симић 7-3

III место

Лара Алексић
Андреј Алексић

 

  

Конкурс Црвеног Крста „ Крв живот значи“

Општинско такмичење

I место, ликовни конкурс

Вишња Божић 3-1

I место, литерарни рад

Дуња Павловић 3-1

Градско такмичење

II место, литерарни рад

Дуња Павловић 3-1

 
 

мај 2021.